Jesteś tutaj:  HOME  »  OFERTA  »  PRODUKTY  »  TUBY POLIETYLENOWE
Średnica 19 mm     Średnica 25 mm     Średnica 30 mm     Średnica 35 mm     Średnica 40 mm     Średnica 50 mm     
Średnica 19 mm


Techniki druku tub polietylenowych:

OFFSET SUCHY

Jest to technika nadruku wykorzystująca do 8 kolorów. Dzięki wykorzystaniu takiej liczby barw jesteśmy w stanie zrealizować bardzo wymagające projekty graficzne.
Technika ta polega na przeniesieniu obrazu z wypukłej formy drukowej na podłoże drukowane.

SITODRUK

Witoplast jako pierwsza firma w Polsce i nieliczna na świecie oferuje swoim Klientom możliwość wykonania nadruku na tubach technika sitodruku z wykorzystaniem 7 kolorów! Pozwala to wykonywać nadruki na tubach ciemnych i transparentnych. Użycie 7 barw podczas jednej operacji w technice sitodruku daje nam niemal nieograniczone możliwości. Jesteśmy w stanie, między innymi, wykonać wydruk zdjęcia na tubach transparentnych oraz wytwarzać nadruki jasnymi kolorami na ciemnych tłach. Korzystanie z sitodruku pozwala wyeliminować wady druku sucho-offsetowego. Ponadto sposób nakładania i sama tekstura farby sprawiają, że wydruk wydaje się być trójwymiarowy. Jego trójwymiarowość odczuwalna jest również przez dotyk.


WATERLESS

To technika druku, która pozwala drukować pełnokolorowe obrazy na tubach, takie jak zdjęcia. Druk bowiem jest robiony w CMYKu. Forma drukowa jest wklęsła, przez co druk staje się bardziej dokładny i precyzyjny. Możliwe jest również robienie przejść tonalnych.

FLEXODRUK

Fleksodruk jest techniką druku pozwalającą na drukowanie z CMYK pełno kolorowych zdjęć i przejść tonalnych z bardzo dużą precyzją odwzorowania ich rzeczywistych wartości.


SITODRUK i OFFSET

Nadruk z wykorzystaniem dwóch technologii: SITO i OFFSET.

OFFSET SUCHY Z PODDRUKIEM

COLD & HOT STAMPING

Hot stamping to technika druku z użyciem folii hot-stampingowej i matry, które wykonane są z materiału przewodzącego ciepło. Matryca zostaje podgrzana do wysokiej temperatury. Kiedy matryca zetknie się z folia, rozgrzewa się warstwa klejowa, która z kolei aktywizuje się w miejscach odpowiadających rysunkowi z matrycy. Wraz z fragmentem warstwy aluminium i lakieru zostaje na zdobionej powierzchni produktu.
Cold stamping natomiast jest techniką druku z użyciem folii cold-stampingowej i odpowiedniego kleju. Klej nanoszony jest dokładnie w miejscach, które chcemy zadrukować (uszlachetnić folią). Po dociśnięciu kleju 'nadrukowanego' do folii następuje oderwanie jej od warstwy nośnej.

ETYKIETOWANIE

Jest to sposób zdobienia opakowania polegający na przyklejaniu na gotowy produkt wcześniej zaprojektowanej naklejki. Jest to sposób szybki i wygodny, gdyż produkcja etykiety odbywa się osobno od produkcji opakowania.

Lakierowanie tub polietylenowych:

MATOWE

BŁYSZCZĄCE

WYBIÓRCZE

Wykorzystanie lakieru wybiórczego do zdobienia tub pozwala uzyskać specjalne efekty wizualne. Podkreśla różne elementy znajdujące się na opakowaniu, bez konieczności wyróżniania ich kolorem. Niektóre z opakowań wymagają użycia kilku warstw lakieru, lub połączenia lakieru matowego z błyszczącym.

 
INFOLINIA: +48 25 7527095,
Stawiamy na dynamiczny rozwój. Zobacz krótki film, który wprowadzi Cię w świat naszych produktów i usług
 

Firma
Polityka jakości
Zapytanie online
Kariera
Kontakt
Newsletter
Strefa klienta
KATALOG PRODUKTÓW
© Witoplast 2011 . All rights reserved
Designed by MOUTON interactive
© WITOPLAST Kisielińscy spółka jawna 2020
wersja polska wersja polska
english version english version