Jesteś tutaj:  HOME  »  OFERTA  »  PRODUKTY  »  PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY  »  TUBY LAMINATOWE
TUBY LAMINATOWE


Średnica 25 mm

Średnica 35 mm

Średnica 40 mm

Średnica 50 mm
W 2008 roku nasza firma powiększyła portfolio swoich produktów o tuby laminatowe z barierą aluminiową (ABL)barierą tworzywową EVOH (PBL).

Tuby laminatowe z barierą EVOH (plastic barrierlaminate) natomiast posiadają właściwości fizyczne tubek plastikowych (giętkość i zdolność powrotu do pierwotnego kształtu), a przez dodanie bariery EVOH stają się odporne na przenikanie do produktu niepożądanych substancji i gazów. Obie bariery zabezpieczają produkt przed wpływem czynników zewnętrznych takich jak promienie UV, powietrze, wilgoć, a także przed utlenieniem się produktu czy ulatnianiem się substancji zapachowych na zewnątrz tubki.

 

Nowe możliwości zgrzewania tubek powodują, że zgrzew boczny tubki jest prawie niewidoczny (invisibleseemside) co umożliwia zadrukowanie praktycznie całej powierzchni tubki na dowolnie wybrany kolor.

RODZAJE LAMINATU

  • ABL – laminat z barierą aluminiową
  • PBL – laminat z barierą plastikową EVOH
DOSTĘPNE KOLORY MATERIAŁU:
  • BIAŁY
  • SREBRNY
  • INNY (na specjalne życzenie klienta)
  • PBL (plastic barrier laminate) o grubości: 350my/25my EVOH; 300my/25my EVOH; 300my/15my EVOH, 400my/9my EVOH;

PROCES PRODUKCYJNY

Tuba laminatowa jest produkowana ze wstęgi zadrukowanego na płasko laminatu. Laminat używany przez naszą firmę pochodzi od najlepszych światowych producentów tego materiału. Struktura laminatu składa się z 5 warstw (polietylen – warstwa adhezyjna – bariera (aluminium lub EVOH, warstwa adhezyjna – polietylen).


Wstęga zadrukowanego laminatu uformowana w rulon o pożądanej średnicy jest następnie ucinana do zadanej długości. Do powstałej rurki dogrzewana jest główka, która może być zabezpieczona membraną dla lepszej ochrony produktu. Ostatnim etapem jest wciskanie lub zakręcanie wybranej przez klienta nakrętki.


Branża kosmetyczna

Tuby laminatowe w branży kosmetycznej stosuje się przeważnie do past do zębów, kremów do rąk, kremów do depilacji, kremów do golenia, peelingów kosmetycznych, kremów do ciała, balsamów, szamponów i in.
 
Nasze opakowania spełniają najwyższe wymagania firm kosmetycznych, zarówno polskich jak i zagranicznych.
 
Nasze tuby laminatowe mogą być np. pokryte farbą ze specjalnym dodatkiem, który przy pocieraniu uwalnia zapachy. Jest to doskonały sposób zapoznania klienta z zapachem produktu, bez potrzeby otwierania tubki. Pozwala to także uniknąć wypłynięcia zawartości opakowania na zewnątrz.
 
Sposobem zdobienia w celu uzyskania efektu skrzenia (glitter) może być użycie specjalnego dodatku do lakieru powodującego błyszczenie się całości nadruku lub jego wybranych elementów.
 
Kolejną metodą zdobienia tubek do produktów kosmetycznych jest użycie lakieru matowego i błyszczącego w celu wydobycia głębi koloru (błysk) lub jego stonowania (matt). Połączenie tych dwóch lakierów pozwala osiągać wspaniałe efekty wizualne druku.

W naszej ofercie znajduje się też możliwość drukowania laminatu farbami fluorescencyjnymi, które posiadają właściwości świecenia w ciemności. Taka metoda zdobienia powoduje, że nawet w słabym świetle Państwa produkt będzie widoczny i z łatwością będzie można po niego sięgnąć.


 
 
INFOLINIA: +48 25 7527095,
Stawiamy na dynamiczny rozwój. Zobacz krótki film, który wprowadzi Cię w świat naszych produktów i usług
 

Firma
Polityka jakości
Zapytanie online
Kariera
Kontakt
Newsletter
Strefa klienta
KATALOG PRODUKTÓW
© Witoplast 2011 . All rights reserved
Designed by MOUTON interactive
© WITOPLAST Kisielińscy spółka jawna 2021
wersja polska wersja polska
english version english version